Akrep burcundaki “Pembe Dolunay ” burcunuzu nasıl etkileyecek ?

Nisan ayındaki dolunay , bu mevsimde Kuzey Amerika’da açan pembe çiçekler nedeniyle sıklıkla pembe ay olarak anılır.

Aslında pembe mi? Hayır. Ancak bu ayın etrafındaki enerji, içinde bulunduğu burcun şiddetli ve zorlu doğası sayesinde hâlâ güçlü: Akrep .

Nisan 2024’teki dolunayı nasıl görebilirsiniz?
Nisan ayının dolunayı 23 Nisan’da saat 19:49’da yükselecek ve yaklaşık üç gün boyunca dolunay görünecek.

Nisan 2024 dolunayının astrolojik anlamı nedir?
Dolunayların gizli konuları aydınlattığı düşünülüyor ve bunda da farklı değil. Sırları, hayal kırıklıklarını, duyguları ve arzuları karanlıktan ışığa çıkaracak.

Dürtüsel patlamalar, duygusal çalkantılar ve zihin ve kalpte ani değişiklikler beklenebilir. Plüton, sistemleri yeniden kurmayı ve yeniden inşa edildikten sonra daha sağlam hale getirmeyi hedefliyor, bu nedenle birçok şeyin parçalanıp daha kesin bir şekilde yeniden bir araya geldiğine tanık olabiliriz.

25 Nisan’da sona erecek olan Koç burcunda hâlâ Merkür gerilemesindeyiz. Yanlış iletişim kurmaya yatkın olabiliriz, bu nedenle tepki vermeden önce düşünmeliyiz ve karar vermeden önce dinlemeliyiz.
20 Nisan’da Boğa burcunda gerçekleşen Jüpiter-Uranüs kavuşumunun etkileri halen devam ediyor.

Nisan 2024’teki dolunay burcunuzu nasıl etkileyebilir?

Koç Burcu
Herhangi bir karar vermeden önce konuyu pratik olarak analiz edin. Sezgileriniz size yol gösterse de, önsezilerinizin kanıtlarla desteklendiğinden emin olmak önemlidir. Hemen sonuca varmadığınızdan emin olmak için herhangi biriyle yüzleşmeden önce gerekli tüm bilgileri toplamaya zaman ayırın. Bu şekilde içgüdülerinize güvenebilir ve doğru kararlar verebilirsiniz.

Boğa Burcu
Meşgul olsanız bile sevdiklerinize değer verdiğinizi göstermeniz önemlidir. Sadece mesajları dinlemek ve anında yanıt vermek büyük bir fark yaratabilir. Bu, onların yanında olduğunuzu ve karşılaşabilecekleri herhangi bir sorunda onlara rehberlik etmek için anlayışlı bir şekilde kulak vermeye istekli olduğunuzu gösterir.

İkizler Burcu
Havaların ısınmasıyla birlikte dışarıda daha fazla vakit geçirmek ve bahar havasının tadını çıkarmak cazip gelebilir. İş ve eğlence arasında bir denge kurun. Açık havada geçireceğiniz zamanı bir ödül olarak kullanın; yeni motivasyon anlayışınıza şaşıracaksınız!

Yengeç
Akran grubunuz içindeki ilişkilerinizde ilerlerken, bazılarının değiştiğini ve yalnızca güçlü temellere dayananların geliştiğini fark edebilirsiniz. Tüm ilişkilerin inişleri ve çıkışları vardır, ancak derin bir bağlantıya sahip olduğunuz kişiler dayanacaktır. Yeni insanlarla bağlantı kurmaktan da korkmayın.

Aslan
İlişkilerde ilerlemenin ve yanınızda taşıdığınız hayal kırıklığını ve öfkeyi bırakmanın zamanı geldi. Unutmak zorunda değilsiniz ama iyileşmek için bu ay sırasında affetmeli ve sorunları çözmelisiniz.

Başak
Eğer bir maceranın özlemini çekiyorsanız, şimdi geleceğe hazırlanmaya başlamanın tam zamanı. Kendinize büyük hayal kurma özgürlüğünü verin. Gerçekliğinizden kurtulmanın tek yolu bunu başarabileceğinize inanmaktır .

Terazi
Finansal geleceğiniz için planlama yapmak stresli olabilir, ancak ödüllendirici olduğu kanıtlanacaktır. Mali durumunuzu derinlemesine inceleyerek, size neşe ve rahatlama getiren faaliyetlere daha fazla fon ayırma fırsatlarını keşfedebilirsiniz.

Akrep
Karışmaya kapılmak istemeseniz de kendinizi aile dramının ortasında bulabilirsiniz. İnsanlara artık arabulucu olmak istediğinizi bildirin. Başkalarının sorunlarını çözmek size düşmez (bu konuda iyi olsanız bile).

Yay Burcu
Başkalarının size güvendiği sırları saklamak zor olabilir ancak güveni korumak çok önemlidir. Kişisel konularınızın izniniz olmadan başkalarıyla paylaşılması durumunda nasıl hissedeceğinizi bir düşünün. İtibarınıza sadık kalın ve güvendiğiniz kişilerin mahremiyetine saygı gösterin.

Oğlak
Umutlarınızın ve hedeflerinizin, bir zamanlar istediğinizi düşündüğünüz şeylerin ötesine geçtiğini görüyorsunuz. Fikrini değiştirmende sorun yok. Farklı bir yön doğru yön olabilir. Dönüşürken nazik olun.

Kova
İş yerindeki rolünüz genişliyor ve nitelikli olduğunuzdan şüphe duyabilirsiniz. Bazen başkaları yeteneklerinizi sizden daha net görebilir. Sahtekârlık sendromunun sizi başarıya ulaşmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Kendinize ve yeteneklerinize inanın.

Balık Burcu

Akıntıya karşı yüzmek göz korkutucu olabilir ama kim olduğunuzu başka nasıl öğrenebilirsiniz? Olaylara farklı bir perspektiften bakmaya başladıkça, sezgilerinizle daha uyumlu hale gelirsiniz. Sizin için neyin doğru olduğunu bilmeyi öğreneceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x