Yasemin Yürük’ten ‘Hepsi’ cevabı: Gülçin ya da içimizden biri kabul etmedi, ikna edemedim!

2000’lerin dağılan popüler grubu Hepsi’nin üyelerinden Yasemin Yürük, spor eğitmenliğine yönelmişti. 2022’de nişantaşında bir etkinliğe katılan ünlü isim, Hepsi grubunun belgeselinin yapılacağından bahsetmişti:

Şu an eğer olursa biyografi şeklinde bir projemiz var. Dijital bir platformda yayınlamak istiyoruz. Elimizde küçük yaşlardan beri olan birçok anı, fotoğraf ve video var. Bakalım hayırlısı.

37 yaşındaki Yasemin Yürük, son olarak önceki gün Kuruçeşme’de bir davette görüntülendi. Yürük, basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

“ONLARLA SAHNEDE OLMAYI ÖZLÜYORUM”

Hepsi grubunun belgesel projesiyle ilgili konuşan Yasemin, “Hepsi grubunun belgesel projesi vardı, Gülçin Ergül ya da içimizden biri kabul etmedi” dedi ve şöyle devam etti:

Saygı duyuyoruz, kimseye zorla bir şey yaptıramayız. Bu sene 20’nci yılımız olacaktı, yazık oldu. Onlarla sahnede olmayı çok özlüyorum, biz bir bütündük ve sahnede gözlerimizden ne yapmamız gerektiğini anlardık. Çok uğraştım tekrar birleşmek için ama ikna edemedim, yapacak bir şey yok.

“DOĞUM GÜNÜMDE TERK EDİLDİM”

Geçtiğimiz yıl Bodrum tatilinde dudak dudağa görüntülendiği sevgilisi Semih Pilosof’un kendisini doğum gününde terk ettiğini de söyleyen şarkıcı “Herkes için hayırlısı olsun, birbirimizin beklentileri ve görüşleri farklıydı, anlaşamadık” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x